Swan Klim Wrocław – klimatyzacja i wentylacja

Swan Klim Wrocław – klimatyzacja i wentylacja
Pod szyldem: Swan Klim Wrocław – klimatyzacja i wentylacja
Obszar działania:
Adres: ul. Pełczyńska 4 50-950 Wrocław
Można dzwonić: 880515087
Nip: 8842510102
Regon: 021324284
Zarys działalności:

Swan-Klim to firma zajmująca się zarówno projektowaniem jak i wykonywaniem instalacji sanitarnych, główną specjalizacją firmy są systemy klimatyzacyjne oraz wentylacyjne. Swan-Klim oferuje kompleksowe usługi na najwyższym poziomie.

Montaż klimatyzacji przez firmę Swan-Klim – fot.1

Jedną z wielu usług oferowanych przez firmę jest sporządzanie projektów i dokumentacji powykonawczej, wszystko to potwierdzone jest certyfikatami energetycznymi. Kolejną usługą jest dostawa oraz montaż oferowanych przez firmę usług wraz z w pełni profesjonalnym gwarancyjnym i pogwarancyjnym serwisem systemów oraz oferowanych urządzeń. Firma w swojej ofercie świadczy również usługi pomiarów i regulacji parametrów pracy urządzeń i instalacji wraz z szczegółową analizą.

Montaż klimatyzacji przez firmę Swan-Klim – fot.2

Ponadto doradztwo techniczne ze strony firmy świadczone jest przez wyspecjalizowaną kadrę pracowników co przekłada się na najwyższy poziom obsługi i zadowolenie klientów. Po przez zapytanie ofertowe, które firma oferuję na swojej stronie klient może uzyskać odpowiedzi na pytania oraz uzyskać informację na temat oferty dostosowanej indywidualnie do jego potrzeb.

  • Swan Klim Wrocław – klimatyzacja i wentylacja
  • Swan Klim Wrocław – klimatyzacja i wentylacja