Soft Skin Dermaclinic Wrocław – depilacja laserowa Ice Soprano

Soft Skin Dermaclinic Wrocław – depilacja laserowa Ice Soprano
Obszar działania
Adres
ul. Dąbrowskiego 32/1u 50-457 Wrocław
Można dzwonić
512822207
Nip
7532154115
Regon
021847160
Zarys działalności

Właściwe dbanie o skórę pomaga utrzymać ją w odpowiednim stanie i zapobiega przedwczesnemu niszczeniu się jej. Dlatego decydując się na usługi dermatologiczne i medycyny estetycznej warto wybrać sprawdzonych specjalistów w tych dziedzinach. Pod tym względem wyróżnia się wrocławska klinika Soft Skin.

Depilacja laserowa w Soft Skin Wrocław fot.1

Misją placówki jest zapewnić osobom z problemami skórnymi najwyższej klasy usługi i zadowalające efekty. Dlatego Soft Skin może poszczycić się wyspecjalizowanym personelem dermatologów, ekspertów medycyny estetycznej i kosmetologii oraz nowatorskimi metodami leczenia i usuwania problemów skórnych. Dzięki temu osoby korzystające z usług mają gwarancję bezpieczeństwa i właściwych rezultatów.

Depilacja laserowa w Soft Skin Wrocław fot.2

Soft Skin cechuje się szeroką ofertą: dermatoskopia, dermapen, krioterapia, peeling laserowy czy laserowy resurfacing to tylko niektóre z zabiegów wykonywanych w klinice. Do tej listy należy jeszcze dodać nowoczesną metodę depilacji laserowej Soprano ICE Platinum. Ten wielokrotnie nagradzany system jest obecnie najskuteczniejszą metodą usuwania włosów we Wrocławiu. Wyróżnia go uniwersalność – z Soprano ICE Platinum mogą korzystać osoby z różnym rodzajem skóry, jak i z delikatnymi i jasnymi włosami. Zabiegi nie są czasochłonne, a sama np. depilacja pleców zajmuje zaledwie 8-10 minut!

Depilacja laserowa w Soft Skin Wrocław fot.3

Soft Skin to zespół ekspertów nastawionych na nowatorskie metody leczenia i przeprowadzania zabiegów. Warto skorzystać z usług kliniki i cieszyć się piękną i jędrną skórą.

  • Soft Skin Dermaclinic Wrocław – depilacja laserowa Ice Soprano
  • Soft Skin Dermaclinic Wrocław – depilacja laserowa Ice Soprano
  • Soft Skin Dermaclinic Wrocław – depilacja laserowa Ice Soprano