Rolety do sypialni ze sklepu Winrol Wrocław

Rolety do sypialni ze sklepu Winrol Wrocław
Obszar działania:
Adres:
Al. gen. Józefa Hallera 78/2a 53-324 Wrocław
Można dzwonić:
506276482
Nip:
8982119415
Regon:
022023461
Zarys działalności:

Żaluzje i rolety to bardzo istotne akcesoria okienne pozwalające regulować ilość światła dostającego się do pomieszczenia z zewnątrz, a przez to w pewnym stopniu wpływać na temperaturę wnętrza, tworzą wrażenie prywatności, oddzielając od nieproszonych spojrzeń sąsiadów, a także stanowią niezwykle ważny element dekoracyjny. Dobór odpowiedniego akcesorium okiennego oferuje firma Winrol – producent żaluzji i rolet na wymiar z siedzibą we Wrocławiu.

 

W ofercie firmy Winrol znajdują się zarówno tradycyjne, jak i bardziej nowoczesne produkty. Wśród nich wymienić można żaluzje: minimalistyczne żaluzje aluminiowe, bardziej tradycyjne drewniane, żaluzje poziome, pionowe i plisowane. Z kolei oferta rolet obejmuje rolety przyszybowe, dachowe, rzymskie oraz zewnętrze, do których przymocować można moskitierę zapewniającą dodatkową ochronę przed owadami dostającymi się do mieszkania czy biura.

Wrocławski producent akcesoriów okiennych oferuje również markizy do mebli ogrodowych, chroniące je przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

  • Rolety do sypialni ze sklepu Winrol Wrocław
  • Rolety do sypialni ze sklepu Winrol Wrocław