Rehabilitacja po urazach w Centrum Gawłowska Wrocław

Rehabilitacja po urazach w Centrum Gawłowska Wrocław
Obszar działania
Adres
ul. Piłsudskiego 84A 50-020 Wrocław
Można dzwonić
663025800
Nip
8981153108
Regon
363264255
Zarys działalności

Zdrowie, dobre samopoczucie i kondycja fizyczna są bezcenne. To dzięki nim człowiek może lepiej funkcjonować, pracować i z radością wykonywać codzienne czynności. Pragnąć ponownie poczuć pełną sprawność najlepszym rozwiązaniem jest wykorzystać możliwości Centrum Rehabilitacji Gawłowska.

Rehabilitacja w Centrum Gawłowska Wrocław - fot.1

Mieszcząca się we Wrocławiu placówka Elżbiety Gawłowskiej oferuje profesjonalną, skuteczną i kompleksową rehabilitację i fizjoterapię. Centrum wyróżnia się zespołem wybitnych i doświadczonych specjalistów oraz zabiegami, do których wykorzystuje się najnowsze metody, jak i innowacyjny światowej klasy sprzęt. Wspomnieć warto o terapiach: Indiba Activ, pozwalającej osiągnąć potrójny efekt w czasie rehabilitacji tkanek czy PST, pobudzającej za pomocą sygnałów przesyłanych przez pole elektromagnetyczne naturalnych zdolności regeneracyjnych.

Rehabilitacja w Centrum Gawłowska Wrocław - fot.2

Oprócz tego w ofercie jest jeszcze wiele innych zabiegów jak np. drenaż limfatyczny, krioterapia miejscowa, laseroterapia czy elektroterapia. Na tym możliwość propozycji się nie kończy i warto zapoznać się z wysokiej jakości usługami. Można także skorzystać z promocji, które również znajdują się w ofercie.

Centrum Rehabilitacji Gawłowska to miejsce, dzięki któremu powraca zdrowie, kondycja fizyczna i dobre samopoczucie.

  • Rehabilitacja po urazach w Centrum Gawłowska Wrocław
  • Rehabilitacja po urazach w Centrum Gawłowska Wrocław