Drukarnia Etykiet Samoprzylepnych Arti-Bau

Drukarnia Etykiet Samoprzylepnych Arti-Bau
Obszar działania
Adres
ul. Brzozowa 8 55-040 Ślęza
Można dzwonić
717822678
Nip
8971746284
Regon
020841468
Zarys działalności

Wysokiej jakości sługi poligraficzne zyskały w ostatnich latach na popularności. W dużej mierze jest to spowodowane zamówieniami związanymi z szeroko pojętym marketingiem. Drukarnia Artibau wykonuje personalizowane etykiety, które wykorzystywane są do kampanii reklamowych oraz do znakowania towarów. Takie usługi realizowane są dla różnych branż, m.in. gastronomicznej, kosmetycznej, elektronicznej oraz wielu innych.

Drukarnia Etykiet Samoprzylepnych Arti-Bau fot.1

Nowoczesna drukarnia Artibau oferuje etykiety cyfrowe pełnokolorowe, etykiety wielowarstwowe, etykiety z drukiem od strony kleju oraz praktyczne saszetki wykorzystywane np. w sektorze kosmetycznym. Wysokiej jakości druk cyfrowy wykonywany jest na różnych podłożach.

Drukarnia Etykiet Samoprzylepnych Arti-Bau fot.2

Do realizacji etykiet wykorzystywany jest papier biały oraz metalizowany, folia polietylenowa oraz transparentna. Zaawansowana technologia cyfrowa oraz duże doświadczenie zespołu pozwalają na wykorzystanie takich rozwiązań, które będą doskonale pasowały do specyfiki działalności i będą skuteczne w aspekcie marketingowym.

  • Drukarnia Etykiet Samoprzylepnych Arti-Bau
  • Drukarnia Etykiet Samoprzylepnych Arti-Bau