Badanie USG serca w Poradni Kardiologicznej Dla Serca

Badanie USG serca w Poradni Kardiologicznej Dla Serca
Pod szyldem:
Badanie USG serca w Poradni Kardiologicznej Dla Serca
Obszar działania:
Adres:
ul. Kamieńskiego 225/1U 51-124 Wrocław
Można dzwonić:
713726164
Nip:
6131421573
Regon:
022203944
Zarys działalności:

Poradnia Kardiologiczna Dla Serca zapewnia pełen zakres nieinwazyjnych badań kardiologicznych przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu, w tym ultrasonografu do badań USG serca. Poradnia posiada własny gabinet konsultacyjno-diagnostyczny zlokalizowany we Wrocławiu. Zaprojektowana z myślą o pacjentach o najwyższych oczekiwaniach,

Problemy z sercem mogą objawiać się na różne sposoby, a my jesteśmy ekspertami w ocenie przyczyny Twoich objawów poprzez dokładną ocenę i odpowiednie testy. Być może już postawiono Ci diagnozę i szukasz drugiej opinii lub chcesz lepiej poznać dostępne opcje leczenia. Poradnia Kardiologiczna Dla Serca ma na celu zapewnienie łatwego dostępu i skutecznej opieki skoncentrowanej na pacjencie, spełniającej najlepsze standardy.

Zapewniamy kompleksowe i nowoczesne podejście do pacjentów ze schorzeniami sercowo-naczyniowymi. Poświęcamy czas na dokonanie pełnej oceny i zwrócenie szczególnej uwagi na wyjaśnienie pacjentom wszystkich aspektów konsultacji i leczenia.

Jesteśmy po to, aby pomóc – skontaktuj się z nami, jeśli chcesz uzyskać więcej informacji lub umówić się na konsultację.