Argra – opakowania foliowe na kołdry i komplety pościeli

Argra – opakowania foliowe na kołdry i komplety pościeli
Pod szyldem: Argra – opakowania foliowe na kołdry i komplety pościeli
Obszar działania:
Adres: ul. Moniuszki 19d 56-400 Oleśnica
Można dzwonić: 512112760
Nip: 9111563998
Regon: 23438630
Zarys działalności:

ARGRA to producent folii i worków foliowych z surowca polietylenowego LDPE i HDPE. Oferuje produkty z tworzywa pierwotnego, a także, w trosce o środowisko, z regranulatu najwyższego gatunku. Firma dostarcza foliowych opakowań dla wielu branż, jej produkty bowiem znajdują zastosowanie zarówno w ogrodnictwie, czy budownictwie, ale i w przemyśle, w tym w produkcji żywności.

Wytwarzane towary wyróżniają się wysoką jakością, a z uwagi na bezpośrednią sprzedaż również i konkurencyjną ceną. W bogatym asortymencie można znaleźć folie i worki foliowe, w tym worki na odpady do selektywnej zbiórki śmieci. Na szczególną uwagę zasługuje niesamowita wytrzymałość worków na śmieci.

Są one wykonane z bardzo solidnej, grubej folii, która pozwala na pozbycie się nawet bardzo ciężkich śmieci o ostrych krawędziach, bez ryzyka przerwania ciągłości worka. Sukces firmy ARGRA tkwi w ogromnym doświadczeniu zdobywanemu i rozwijanemu od roku 1997, a za tym kryje się wykwalifikowana kadra pracownicza oraz najnowocześniejsze maszyny.